Nabídka manikúry

Ve studiu nabízíme kromě klasické manikúry i modeláž nehtů Gelem
Jak gelová technika funguje? Tato metoda používá k modeláži nehtů gel, který tvrdne působením světla v UV lampě. Jedná se o šetrné přilnutí, které neškodí přirozeným nehtům. Gel je nanášen na umělý tip nebo šablonku. Při doplnění, které se doporučuje za 3- 4 týdny (nebo dle přirozeného odrůstání nehtů) se materiál z části zbrousí a doplní se nový. Jak dlouho modeláž nehtů trvá? Modeláž nehtů trvá přibližně 1,5- 2 hodiny, dle kvality a tvaru přirozených nehtů a náročnosti zdobení.

Aplikace Shellac CND
po několikaletém vývoji se konečně svět dočkal! Už Vás nebaví neustále nehty po 3 dnech přelakovávat a nebo upravovat odloupaný lak? Chcete mít nehty přirozené, zpevněné, bez neustálého probrušování přirozených nehtů? Tak je tato novinka určena právě pro Vás. Aplikace Shellacu je velice jednoduchá.
Nanáší se ve 3 vrstvách:
* základní vrstva Base Coat, pro dokonalé přilnutí Shellac
* barevný Shellac ve 2 vrstvách
* lesklá vrstva Top Coat, která zajistí ochranu a dodá lesk
Všechny jednotlivé vrstvy Shelllac se vytvrdí v UV lampě po dobu 2 minut
Aplikace a odstranění:
* bez PILOVÁNÍ nehtové plochy
* jednoduché rovnoměrné nanesení bez map
* krásně syté barvy
* jedinečné barevné odstíny pomocí vrstvení
* zrcadlový lesk, dokonalé v detailu
* odolnost proti poškrábání
* zaručenost neoprýskaných okrajů nehtů
* přirozená pružnost, ale pevnost nehtů!!!
* žádné zbytečné tlusté vrstvy (gel)
* odstranění bez poškození přírodního nehtu a bez PILOVÁNÍ speciálním odstaňovačem

Odstraňování Když nám Shlellac odroste a je čas ho odstranit, ocení každá z nás jak snadno a rychle to jde. A jak už to bývá, za každou jednoduchou věcí je spousta složitého výzkumu a chytrých nápadů. V každé barevné vrstvě Shellacu i Top Coatu se během vytvrzování vytvoří spousta mikroskopických, okem ani hmatem nepostřehnutelných kanálků, které vedou až k podkladové vrstvě. Když tedy prst zabalíme do odstraňovacího polštářku, pronikne těmito kanálky aceton až k rozpustné vrstvě a celou odolnou vrstvu Shellacu rychle „rozbourá“.